Warto zadbać o to co ważne,
bo życie jest zbyt krótkie aby go zmarnować

Małgorzata Kluz

Małgorzata Kluz

Jestem Trenerem Mentalnym, Przedsiębiorcą a przede wszystkim osobą, która mocno wierzy w drugiego człowieka. Stworzyłam wspaniałą rodzinę, jestem w szczęśliwym związku prawie 30 lat. Wraz z Mężem wychowałam niesamowitą dwójkę już dorosłych dzieci, którzy są ogromnym wsparciem dla mnie.

Od 1992 roku z sukcesami prowadzę rodzinną firmę, jedno z najlepszych w Polsce centrów serwisowych Junkers-Bosch. Firma wielokrotnie wyróżniana za najlepszy serwis i wysoką jakość obsługi, która może się poszczycić długoletnim zatrudnieniem pracowników (najstarszy pracownik pracuje 22 lata).

Swą wiedzę pozyskiwałam między innymi od światowej klasy trenerów takich jak: Anthony Robbins, Les Brown, T. Harv Eker, Robert Kiyosaki oraz wybitnych trenerów polskich między innymi od Jakuba B. Bączka twórcy Treningu Mentalnego w Polsce.

Jestem osobą pogodną, wrażliwą, empatyczną, wspierającą, przyjacielską i bardzo pomocną. Jestem konkretna, zdecydowana, energiczna, wiem czego chcę i osiągam to, co zaplanuję a także otrzymuję to, co sobie wymarzę. Bywam nieco szalona, zadziwiam i szokuje. Jestem pasjonatką życia i człowieka jako istoty ludzkiej, która to skrywa w sobie mnóstwo tajemnic. Pomimo różnych przeszkód wiem jak uczynić życie szczęśliwym i pasjonującym.

W swojej pracy łączę wiedzę akademicką z wiedzą mentalną i duchową. Stawiam na człowieka w którym widzę potencjał do doskonalenia swojego życia. Mówią, że rzucam inne światło na rzeczywistość danej osoby, dodaję energii i mam wielkie serducho do ludzi.

Pomagam i inspiruję innych poprzez swój autorski program „Pryzmat Umysłu”