Jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest umiejętność prawidłowego używania naszego umysłu. W największym stopniu to umysł będzie determinował nasze sukcesy czy porażki. Niektórzy twierdzą, że na życie jakie mamy ma wpływ nasz umysł aż w 90%. Aby mieć to o czym marzysz, osiągnąć to czego pragniesz, aby zmienić to co Ci przeszkadza, czasami potrzebujesz tylko podregulowania lub radykalnej zmiany. W takich sytuacjach przydatny jest trening mentalny.

Czym jest trening mentalny? Jest świadomym procesem umysłu, jest relacją i strategią. Polega na wykorzystaniu wiedzy z dziedziny psychologii, socjologii, filozofii, endokrynologii, fizjologii i neuronauki; poszerza i zmienia świadomość. Podczas treningu mentalnego poznasz bardziej siebie, swoje plusy i minusy, zalety i wady, talenty i słabości i wiele innych. Podczas sesji wykorzystuję elementy coachingu, mentoringu, duchowości i inne. Za pomocą narzędzi treningu mentalnego zmieniasz swoje życie.

Dowiesz się jakie zmiany wprowadzić, jak rozwiązywać codzienne problemy a także jak pracować nad swoim potencjałem. Nauczysz się stosować skuteczne narzędzia pracy nad sobą.

Miejsce termin i formę treningu mentalnego (osobista lub online) określamy telefonicznie lub mailem. Sesja zazwyczaj trwa 60-90 min.

„Nie ma większej inwestycji w życiu, niż inwestycja w siebie”

– więc zdecyduj teraz!

655

Sesja dla każdego

1000 zł (brutto)

Sesja biznesowa